790 Lekë


Përshkrimi

Cam Pelena Batuffi 5

Pelene anatomike per femijet, super absorbues, me barriera anesore te puthitshme 

Te testuar klinikisht ,produkt hipoalergjenik

Jashtezakonisht te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31536

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
Shitur (726)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
1 390 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cam Pelena Batuffi 5

Pelene anatomike per femijet, super absorbues, me barriera anesore te puthitshme 

Te testuar klinikisht ,produkt hipoalergjenik

Jashtezakonisht te buta dhe te rehatshme

Nuk irriton lekuren e bebes dhe e ben ate te marre fryme

Lehtesi ne veshje ne saje te mbylljes me shirita elastike

Nje marke dhe pelene ideale per te gjitha grupmoshat

Numri 5 eshte per femije me peshe 12-25 kg 

Ne brendesi ka 16 pelena 

Specifikat

Marka Cam

Produktet që keni parë

Reviews (0)