2 190 Lekë


Përshkrimi

Pino NTC Mos u Nxeh

Pino 'Mos u nxeh'  eshte nje loje qe stimulon te menduarin logjik dhe matematik  te femijeve tuaj

Femijet mesojne te ruajne qetesine dhe te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18773

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
3 890 Lekë
4 890 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1000 L
3 890 Lekë
4 890 Lekë
1 ne stok
- 1600 L
2 390 Lekë
3 990 Lekë
3 ne stok
- 690 L
2 000 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 590 L
2 000 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1500 L
4 490 Lekë
5 990 Lekë
2 ne stok
- 1500 L
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pino NTC Mos u Nxeh

Pino 'Mos u nxeh'  eshte nje loje qe stimulon te menduarin logjik dhe matematik  te femijeve tuaj

Femijet mesojne te ruajne qetesine dhe te kontrollojne ndjenjat e tyre, te behen te durueshem

Loja konsiston ne njohjen e 4 shteteve karakteristikave te tyre

I pershtatshem per femije mbi 5 vjec

Specifikat

Marka Pino
Materiali Druri

Produktet që keni parë

Reviews (0)