2 190 Lekë


Përshkrimi

Pino NTC Mos u Nxeh

Pino 'Mos u nxeh'  eshte nje loje qe stimulon te menduarin logjik dhe matematik  te femijeve tuaj

Femijet mesojne te ruajne qetesine dhe te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18773

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pino NTC Mos u Nxeh

Pino 'Mos u nxeh'  eshte nje loje qe stimulon te menduarin logjik dhe matematik  te femijeve tuaj

Femijet mesojne te ruajne qetesine dhe te kontrollojne ndjenjat e tyre, te behen te durueshem

Loja konsiston ne njohjen e 4 shteteve karakteristikave te tyre

I pershtatshem per femije mbi 5 vjec

Specifikat

Marka Pino
Materiali Druri

Produktet që keni parë

Reviews (0)