3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni500 Lekë


Përshkrimi

Loder Tabele Magnetike

Per femijet nje tabele magnetike mjaft zbavitese

Femijet tuaj mund te mesojne dhe te argetohet njekohesisht

Tabela vjen se bashku me numra dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 38712

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Loder Tabele Magnetike

Per femijet nje tabele magnetike mjaft zbavitese

Femijet tuaj mund te mesojne dhe te argetohet njekohesisht

Tabela vjen se bashku me numra dhe shkronja me magnet

Permasat: 46X53,5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
600 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al