1 490 Lekë


Përshkrimi

Tas plastik per te mbajtur mire ushqimin e femijeve.

Marka Mapped. Me dizenjo 'Paris Fashion'.

Tasi eshte me 3 ndarje dhe mbyllje hermetike.

Permasat 26 x 19 x 8 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 38732

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
600 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
500 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
SHITUR
890 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
4 ne stok
690 Lekë
4 ne stok
350 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Tas plastik per te mbajtur mire ushqimin e femijeve.

Marka Mapped. Me dizenjo 'Paris Fashion'.

Tasi eshte me 3 ndarje dhe mbyllje hermetike.

Permasat 26 x 19 x 8 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)