690 Lekë


Përshkrimi

Tas plastik per te mbajtur mire ushqimin e femijeve.

Marka Mapped. Me ngjyre pink.

Tasi eshte me 2 ndarje dhe mbyllje hermetike.

Permasat 15.3 x 8.7 x 17 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 38747

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

270 Lekë
I disponueshëm
580 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
500 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas plastik per te mbajtur mire ushqimin e femijeve.

Marka Mapped. Me ngjyre pink.

Tasi eshte me 2 ndarje dhe mbyllje hermetike.

Permasat 15.3 x 8.7 x 17 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)