6 990 Lekë


Përshkrimi

Tavoline studimi si dhe argetimi per femije 

Me strukture metalike qe e ben te qendrueshme 

Femijet mund te kene vendin e tyre te studimit per te bere detyrat 

Gjithashtu...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31968

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
600 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
500 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
SHITUR
890 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
690 Lekë
4 ne stok
350 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok

Përshkrimi

Tavoline studimi si dhe argetimi per femije 

Me strukture metalike qe e ben te qendrueshme 

Femijet mund te kene vendin e tyre te studimit per te bere detyrat 

Gjithashtu mund ta kthejne lehtesisht ne nje derrase te zeze per te vizatuar dhe argetuar 

E pajisur me stol qendrimi 

E pershtatshme per femije nga 4-8 vjec 

Permasat jane 63 x 72 x 73 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)