6 490 Lekë


Përshkrimi

Tavoline Studimi me Karrige Masha and the Bear

  • Tavoline studimi per femije me karrige
  • Ne dizajnin e personazheve Masha dhe Ariu
  • E pershtatshme per femije 3 deri ne 11 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 69117

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
6 100 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
230 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
270 Lekë
I disponueshëm
249 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
299 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
199 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
500 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Tavoline Studimi me Karrige Masha and the Bear

Tavoline studimi per femijet me karrige

Me dizajn personazhet e famshem dhe te dashur te femijeve Masha dhe Ariu

Asgje nuk eshte me e lehte dhe me e kendshme sesa detyrat e shtepise me ndihmen e heronjve tuaj te preferuar

Tavolina vjen ne ngjyre roze, me dy kembe mbeshtetese

Me nje sirtar ne pjesen e poshtme per te vendosur librat apo aksesore

Vjen se bashku me karrigen e cila ka edhe nje mbeshtetese per kembet dhe shpinen

E pershtatshme per femije 3 deri 11 vjec

Permasa e tavolines: 1000 x 680 x 460mm

Permasat e karriges: 300 x 300 x 680mm

Reviews (0)