4 990 Lekë


Përshkrimi

Cante shpine per shkolle me personazhe te preferuar.

Modeli i cantes eshte model klasik I nje cante shkolle, me ndarje per mjetet e vogla dhe sende personale.

Xhep i jashtem I...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 38492

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1300 L
2 690 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante shpine per shkolle me personazhe te preferuar.

Modeli i cantes eshte model klasik I nje cante shkolle, me ndarje per mjetet e vogla dhe sende personale.

Xhep i jashtem I madh me zinxhir, xhep i vogel me zinxhir, mbyllje e cante me kapak te siperm.  

Bashke me canten merrni dhurate nje maske nga Star Wars per me shume argetim per femijet tuaj.

Permasat: 46x32x25 cm

Reviews (0)