1 890 Lekë


Përshkrimi

Cante Shkolle Klasike Barcelona Blu

Cante shpine per shkolle ngjyre blu me logo Barcelona

Me nje xhep ndares me zinxhir per sende personale dhe dy xhepa anesore

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 38570

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 900 L
990 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 800 L
1 390 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
2 290 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Cante Shkolle Klasike Barcelona Blu

Cante shpine per shkolle ngjyre blu me logo Barcelona

Me nje xhep ndares me zinxhir per sende personale dhe dy xhepa anesore

Materiali: 100% polyester.

Permasat: 43 x 29 × 23 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)