990 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle Omega e Zeze

Me dy rripa shpine ne ngjyre te zeze

Me 1 ndarje te madhe me zinxhir si dhe nje xhep nga jashte per mjetet shkollore

Material 100 % poliester...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38701

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante shkolle Omega e Zeze

Me dy rripa shpine ne ngjyre te zeze

Me 1 ndarje te madhe me zinxhir si dhe nje xhep nga jashte per mjetet shkollore

Material 100 % poliester 

Permasat jane 32x42x16 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
3 790 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
790 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al