7 690 Lekë


Përshkrimi

Set Cante Shkolle + Mini Cante + Kulete

Cante shpine me dy rripa ne material cope

Me dy ndarje me zinxhire per librat 

Vjen e dizenjuar me princeshat e disney 

Me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38803

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Cante Shkolle + Mini Cante + Kulete

Cante shpine me dy rripa ne material cope

Me dy ndarje me zinxhire per librat 

Vjen e dizenjuar me princeshat e disney 

Me rrota ku lejon qe canta te terhiqet qe femija te mos ndjeje lodhje 

Sebashku me canten e shkolles vjen mini canta per ushqimin si dhe portofoli per mjetet shkollore

Permasat jane 45 x 29 x 12 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
3 790 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
790 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al