850 Lekë


Përshkrimi

Kulete per mjetet shkollore.

Me nje xhep dhe mbyllje me zinxhir.

Dizenjo per femijet te cilet pelqejne futbollin.

Permasat 21 x 14 x 3 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 38774

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 900 L
990 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 800 L
1 390 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kulete per mjetet shkollore.

Me nje xhep dhe mbyllje me zinxhir.

Dizenjo per femijet te cilet pelqejne futbollin.

Permasat 21 x 14 x 3 cm

Reviews (0)