1 290 Lekë


Përshkrimi

Nje portol me te gjitha mjetet shkollore  

Me tre ndarje te medha qe kane perkatesisht bojra uji, ngjyra druri dhe njeri xhep me mjetet bazike( gersheret, vizore trekendore,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 27029

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje portol me te gjitha mjetet shkollore  

Me tre ndarje te medha qe kane perkatesisht bojra uji, ngjyra druri dhe njeri xhep me mjetet bazike( gersheret, vizore trekendore, ngjitese,vizore 15 cm , stilolaps blu, te kuq, laps dhe lapustil, gome dhe prerese

Kuleta ka ngjyra portokalli dhe te zeze me dizenjo Inazuma eleven

Merrni gjithcka qe ju duhet per shkolle ne nje portofol te vetem  material poliester shume cilesore

Permasat :20x12x8cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
4 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
New
1 790 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
1 290 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
New
4 390 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 500 L
3 ne stok
New
4 190 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
New
4 190 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
New
4 190 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
New
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
New
2 190 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
New
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
New
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
5 390 Lekë
5 890 Lekë
Kurseni 500 L
4 ne stok
New
5 390 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
New
6 290 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 700 L
3 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
750 Lekë
890 Lekë
Kurseni 140 L
3 ne stok
490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (9)
3 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
1 ne stok
2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
1 ne stok
3 990 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 300 L
3 ne stok
2 490 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 300 L
3 ne stok
2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
1 ne stok
2 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
3 ne stok
2 990 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 400 L
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al