3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tricikel per femije ne 3 ngjyra
  • E rehatshme dhe e sigurt
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25322

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
1 ne stok

Përshkrimi

Tricikel per femije ne tre ngjyra te ndryshme

Per femije te moshes 1 deri ne 4 vjec

Me ndenjese te rehatshme me mbeshtetje dhe shishen e ujit. Materiali i trupit metal ndersa pjeset shtese plastike

E qendrueshme dhe shume e pershtatshme per te vegjlit qe duan te mesojne te ecin vete me biciklete

Shetitje dhe argetim ne ditet e nxehta te veres 

E thjeshte per tu montuar sipas manualit te perdorimit qe do ta gjeni ne kuti.

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

18 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
New
9 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
3 190 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (48)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
19 490 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 490 Lekë
I disponueshëm
16 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 490 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.