2 290 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 2 200 Lekë


Përshkrimi

  • Tricikel Sprinter
  • Me dy goma ne ane per siguri maksimale
  • Hapi i pare per mesimin e bicikletes
  • E pershtatshme per femije 3-7 vjeç, dhe peshe deri ne 25 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32990

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

22 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
14 990 Lekë
I disponueshëm
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
25 990 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (53)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tricikel Sprinter

Ndihmon ne zhvillimin e femijes 

E qendrueshme dhe shume komode pasi ofron siguri ne ecje

Ideale per te vegjelit qe duan te mesojne te ecin vete me biciklete

Persoret per shetitje dhe argetim ne ditet e nxehta te veres 

E thjeshte per tu montuar sipas manualit te perdorimit qe do ta gjeni ne kuti

I pershtatshem per femijet e moshes 3-7 vjeç, me peshe deri ne 25 kg

Specifikat

Marka Chipolino

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

OK

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

OK