4 490 Lekë


Përshkrimi

  • Tricikel Sprinter
  • Me dy goma ne ane per siguri maksimale
  • Hapi i pare per mesimin e bicikletes
  • E pershtatshme per femije 3-7 vjeç, dhe peshe deri ne 25 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32990

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

13 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1500 L
9 490 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
7 900 Lekë
10 900 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2410 L
9 490 Lekë
11 900 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
18 990 Lekë
20 990 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
- 2410 L
9 490 Lekë
11 900 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 0 L
9 900 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2010 L
8 890 Lekë
10 900 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
28 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2210 L
7 690 Lekë
9 900 Lekë
2 ne stok
- 3410 L
SHITUR
9 490 Lekë
12 900 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 7000 L
16 900 Lekë
23 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 7000 L
16 900 Lekë
23 900 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 3000 L
11 900 Lekë
14 900 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 0 L
10 500 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tricikel Sprinter

Ndihmon ne zhvillimin e femijes 

E qendrueshme dhe shume komode pasi ofron siguri ne ecje

Ideale per te vegjelit qe duan te mesojne te ecin vete me biciklete

Persoret per shetitje dhe argetim ne ditet e nxehta te veres 

E thjeshte per tu montuar sipas manualit te perdorimit qe do ta gjeni ne kuti

I pershtatshem per femijet e moshes 3-7 vjeç, me peshe deri ne 25 kg

Specifikat

Marka Chipolino

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

OK

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

OK