5 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Tavoline Pikniku

  • Tavoline pikniku me dizajn unicorn per argetim dhe ushqim
  • Rekomandohet per femije mbi 2 vjec
  • Mund te ulen deri ne 4 femije
  • Me 2 stola ne te dyja krahet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66733

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

599 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
16 990 Lekë
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
4 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 099 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
4 990 Lekë
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3000 L
23 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
299 Lekë
I disponueshëm
799 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dolu Tavoline Pikniku

Tavoline pikniku per femije e markes Dolu

Shijoni argetimin dhe ushqimin ne tavolinen e piknikut ne ngjyre roze me dizajn unicorn

E pershtatshme per femije te moshes mbi 2 vjec

Mund te perdoret ne ambiente te brendshme dhe te jashtme

Instalohet lehtesisht, keshtu qe mund ta merrni me vete ne cdo piknik ne natyre

Me dy stola ne ngjyre lejla ne te dyja krahet pa mbeshtetese, ku femija mund te luaje apo te ushqehet ne siguri

Ne tavoline mund te ulen deri ne 4 femije

Permasat e produktit:

Pesha: 5.2 kg

Permasat e produktit: 42 x 69 x 79 cm

Permasat e kutise: 81 × 50,5 × 17,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)