4 490 Lekë


Përshkrimi

  • Koshe bashketbolli Clementoni
  • Modeli 1, 2, 3 Canestro
  • I Pershtatshem per femije 18 muaj +
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55773

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (70)
I disponueshëm
- 50 L
200 Lekë
250 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2000 L
31 990 Lekë
33 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
30 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 600 L
7 890 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (284)
I disponueshëm
- 3000 L
23 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (30)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 700 L
3 790 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
3 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Koshi i basketbollit Clementoni është një lojë 2 në 1.

Nje kosh i cili do argetoj pa fund femijet tuaj, por edhe do ti mësoj numrat falë një sensori optik që njeh kalimin e topit në kosh.

Ai mëson forma dhe ngjyra në dy gjuhe italisht dhe anglisht.

Këndoni këngë të gëzueshme, rima çerdhesh dhe lëshoni efekte qesharake të tingullit dhe dritës.

I përshtatshëm për fëmijë të moshës 18 muaj e sipër.

Permasat: 19 × 39.3 × 44 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)