9 990 Lekë


Përshkrimi

Dolu Rreshqitese Unicorn

  • E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec
  • Ne ngjyre roze me dizajn njebriresh
  • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66721

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 6000 L
8 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
- 6000 L
18 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1100 L
2 890 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 1100 L
2 890 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
- 1100 L
2 890 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
23 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 50%
1 245 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
SHITUR
3 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
8 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
11 490 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 2000 L
SHITUR
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
- 1500 L
15 490 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (121)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
4 990 Lekë
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Përshkrimi

Dolu Rreshqitese Unicorn

Luani dhe argetohuni me lodrat rreshqitese Dolu

E pershtatshme per femijet 24 muajsh (mbi 2 vjec)

Me dizajn unicorn ne pjesen anesore dhe te rreshqiteses, me 3 shkalle ngjitje

Ne ngjyre roze

Instalohet lehtesisht dhe fale peshes se lehte

Mund ta perdorni ne ambiente te brendshme apo te jashtme

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes dhe ne argetimin ne kohen e lire

Vjen ne paketim ne kuti kartoni

MT3: 57.64

Permasat e produktit:

Pesha: 10.3 kg

Permasat e produktit: 114 X 189 X 85 cm

Permasat e kutise se paketimit: 30,5 x 140 x 40,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)