29 490 Lekë


Përshkrimi

Dolu Seti Rreshqitese 7 ne 1

  • Seti me 7 aktivitete sportive ne nje paketim
  • Rreshqitese, lekundese, kosh basketboll dhe futboll, mbajtese, ngjitje dhe 2 tavolina mbeshtetese
  • E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec
  • Ne ngjyre blu, te kuqe dhe te verdhe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 66740

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

17 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 099 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
9 999 Lekë
Shitur (299)
4 ne stok
- 3000 L
23 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (36)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
13 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Dolu Seti Rreshqitese 7 ne 1

Seti qe permban 7 aktivitete per te mbajtur femijen te angazhuar dhe ne argetim te plote

Femijet do te praktikojne aftesite e para per lojerat e basketbollit, gola per ne porten e futbollit, rreshqitese, lisharese, mbajtese per t'u terhequr dhe ngjitese ne pjesen anesore

Femijet mund te luajne dhe te relaksohen ne te dyja tavolinat ne pjesen anesore dhe midis rreshqiteses dhe koshit te basketbollit apo futbollit

Rreshqitesja vjen me 4 shkalle ne ngjyre te verdhe, rreshqitese ne ngjyre blu dhe pjeset anesore per ngjitje ne ngjyre te kuqe me kapjet per mbajtje ne ngjyre te verdhe

Porta e futbollit vjen ne ngjyre blu, me kosh basketbolli ne ngjyre te verdhe

Lisharesja vjen ne ngjyre te verdhe me pjesen e sigurise ne pjesen e perparme ne ngjyre blu, se bashku me pjesen e siperme te stolit

Tavolina ne pjesen anesore vjen ne ngjyre blu, me kembe mbeshtetese ne ngjyre te verdhe

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Mund te perdoret per ambiente te jashtme apo te brendshme, me instalim te thjeshte

Vjen e paketuar ne kuti kartoni

Permasat e produktit: 125 x 256 x 170 cm

Permasat e kutise se paketimit: 58 x 127 x 52 cm

Dolu Toys 7-In-1 Backyard Playground - QVC.com

Produktet që keni parë

Reviews (0)