27 490 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4 500 Lekë


Përshkrimi

Pilsan Set Rreshkitese dhe Lisharese Dino 06-099

  • Set me rreshkitese dhe lisharese per femije per argetim absolut
  • E pershtatshme per femijet mbi 1 vjec
  • Pesha maksimale e lejuar: 35 kg
  • Permasat: 140.5 x 182 x 122 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 67520

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5200 L
9 790 Lekë
14 990 Lekë
4 ne stok
- 1100 L
2 890 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 1100 L
2 890 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
- 1100 L
2 890 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1100 L
New
1 890 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
23 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 3000 L
9 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1100 L
New
1 390 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
New
3 290 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 340 L
New
650 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
New
4 490 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 261 L
New
429 Lekë
690 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
19 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
- 3000 L
21 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1500 L
7 990 Lekë
9 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 5000 L
20 990 Lekë
25 990 Lekë
4 ne stok
- 2500 L
12 490 Lekë
14 990 Lekë
2 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 5000 L
54 990 Lekë
59 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
3 990 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 2138 L
8 552 Lekë
10 690 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 2298 L
9 192 Lekë
11 490 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 2000 L
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pilsan Set Rreshkitese dhe Lisharese Dino 06-099

Set i markes Pilsan mund te perdoret nga shume femije, keshtu qe i vogli juaj mund te ftoje miqte e tij per te luajtur.

Mund te perdoret si ne ambiente te brendshme (kendesh lojerash) ashtu edhe ne ambiente te jashtme.

Plastike e qendrueshme dhe cilesore.

E lehte per tu mirembajtur, pastrohet vetem me nje lecke te lagur.

Lehte per t'u montuar, montimi duhet te behet vetem nga nje i rritur.

Para perdorimit, duhet te siguroheni qe eshte montuar sakte.

Per argetimin e te vegjelve, anet e rreshqitjes jane te formuara si nje dinosaur.

E forte, e qendrueshme dhe e sigurt per t'u perdorur.

Ideale per zhvillimin e ekuilibrit dhe koordinimit te femijes.

Ka shkalle te gjera me doreza sigurie.

Lekundje ka nje mbeshtetje per pjesen e pasme, dhe perpara nje parakolp ne forme T.

Forma e shiritit te lekundjes i lejon vogelushit te mbaje duart per stabilitet.

Per argetimin e vogelushit, parakolpi ne lekundje ka lodra.

Pjesa e poshtme e mbeshteteses se lekundjes mund te mbushet me rere per te rritur qendrueshmerine Dizajn elegant, ergonomik

Bere nga materiale te sigurta.

Pesha maksimale e lejuar: 35 kg

Mosha e rekomanduar: 1 vit +

Permasat e produktit: 140.5 x 182 x 122 cm

Permasat e paketimit: 50.5 x 128 x 61.5 cm

Reviews (0)