5 490 Lekë


Përshkrimi

Rreshkitese per argetimin e femijeve.

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 47262

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
23 990 Lekë
25 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
46 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
1 690 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
4 490 Lekë
5 190 Lekë
I disponueshëm
- 640 L
650 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 900 L
2 990 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
13 790 Lekë
2 ne stok
21 490 Lekë
2 ne stok
15 990 Lekë
2 ne stok
54 990 Lekë
2 ne stok
6 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Rreshkitese per argetimin e femijeve.

Eshte e pershtateshme per femije 3+ vjec 

Pesha maksimale qe mund te suportoj esht 25 kg

Me nje dizajne ergonomik, dhe me material jo te demshem per shendetin e femijeve.

Permasat e paketuar: 125,6 x 47 x 23 cm.

Produktet që keni parë

Reviews (0)