1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Monopatine modeli Ronny. Dorezat dhe trupi i monopatines mund te rregullohen sipas gjatesise se femijes. E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32969

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Monopatine modeli Ronny.

E disponueshme ne 3 ngjyra portokalli, e verdhe dhe bojqielli.

Dorezat dhe trupi i monopatines mund te rregullohen sipas gjatesise se femijes nga lartesi 57 cm deri ne 67 cm. 

Jane te pajisura me gome per te mos lejuar rreshitjen dhe djersitjen e duarve.

Trupi mund te paloset dhe te vendosen per te mos zene hapesire te madhe pas lojes.

Kane sistem frenimi ne gomen e pare. 

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec dhe deri ne peshe trupore 20 kg. 

Rrotat e perparme jane nga 120 mm dhe rrota e pasme eshte 76 mm. 

Permasa e monopatines eshte 29 cm.

Specifikat

MarkaChipolino

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 890 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
1 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
2 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
5 890 Lekë
I disponueshëm
New
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super sherbim, me erdhi brenda dites