2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Chipolino Monopatine modeli Ronny.
  • Dorezat dhe trupi i monopatines mund te rregullohen sipas gjatesise se femijes.
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 32969

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Chipolino Monopatine modeli Ronny.

E disponueshme ne 3 ngjyra portokalli, e verdhe dhe bojqielli.

Dorezat dhe trupi i monopatines mund te rregullohen sipas gjatesise se femijes nga lartesi 57 cm deri ne 67 cm. 

Jane te pajisura me gome per te mos lejuar rreshitjen dhe djersitjen e duarve.

Trupi mund te paloset dhe te vendosen per te mos zene hapesire te madhe pas lojes.

Kane sistem frenimi ne gomen e pare. 

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec dhe deri ne peshe trupore 20 kg. 

Rrotat e perparme jane nga 120 mm dhe rrota e pasme eshte 76 mm. 

Permasa e monopatines eshte 29 cm.

Specifikat

Marka Chipolino
Kapaciteti ( ne kg ) Deri ne 20 kg

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super sherbim, me erdhi brenda dites