3 490 Lekë


Përshkrimi

Monopatine per vajzat e vogla

Super Hero Girl 2 me dy rrota ,e qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me dizenjon kukullash dhe personazhesh vizatimore ne pjesen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26180

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2200 L
6 290 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (16)
4 ne stok
- 2500 L
5 490 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 1200 L
4 790 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok

Përshkrimi

Monopatine per vajzat e vogla

Super Hero Girl 2 me dy rrota ,e qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me dizenjon kukullash dhe personazhesh vizatimore ne pjesen e poshtme

E pershtatshme per femije mbi 5 vjeç dhe peshe maksimale 50kg

Me timon me lartesi te rregullueshme nga 69-79cm,  qe ofron lehtesi ne udhetim

Paloset lehtesisht duke ju krijuar mundesine ta merni kudo me vete

Timoni i veshur me gomë të butë e bën atë të rehatshëm për duart e fëmijëve.

Timon drejtues lehtësisht i manovrueshem për mësimin e balancimit dhe koordinimit në ecje.

Me frena ne rroten e pasme dhe skelet metalik te forte

Permasat: 79x32 cm

            

Këshillohet që të përdoret nën mbikëqyrjen e drejtpërdrejtë të një të rrituri.

*Sigurohuni që gjatë përdorimit të mbani nje kokore.

Reviews (0)