190 Lekë


Përshkrimi

Pushimet e veres nuk mund te quhen te tilla pa plazhin

Femijet do te gezohen duke luajtur ne rere

Me formusesen ne forme kalaje jepini mundesine atyre te ndertojne kalane me te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26207

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
- 531 L
759 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
120 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok

Përshkrimi

Pushimet e veres nuk mund te quhen te tilla pa plazhin

Femijet do te gezohen duke luajtur ne rere

Me formusesen ne forme kalaje jepini mundesine atyre te ndertojne kalane me te bukur

Materiali eshte plastike dhe ju mund te zgjdhni ngjyrat perdjem ose per vajza

Specifikat

Materiali Plastike

Produktet që keni parë

Reviews (0)