2 490 Lekë


Përshkrimi

Intex Dyshek dhe Poltrone me Ajer Plazhi 58847

Dyshek dhe karrige plazhi ne nje artikull te vetem 

I palosshem i cili hapet si dyshek per te qendruar mbi det 

Pjesa e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35758

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intex Dyshek dhe Poltrone me Ajer Plazhi 58847

Dyshek dhe karrige plazhi ne nje artikull te vetem 

I palosshem i cili hapet si dyshek per te qendruar mbi det 

Pjesa e poshtme mund te paloset dhe te behet edhe ne formen e nje karrigeje

Vjen me pjese mbeshtetese nga pas per komoditet ne qendrim 

Kolor ngjyrash ne brendesi per ta bere sa me te vecante 

Permasat ne forme karrige 30.5 x 7.3 x 26.7 cm 

Permasat e dyshekut jane 94 x 198 cm 

Specifikat

Marka Intex

Reviews (0)