4 990 Lekë


Përshkrimi

Intex Pishine Blu 305 x 183 x 56 cm

Model familjar ku ne brendesimund te qendrojne disa femije 

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 35866

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intex Pishine Blu 305 x 183 x 56 cm

Model familjar ku ne brendesimund te qendrojne disa femije 

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj 

Rezistente ,e qendrueshme dhe ne forme katrore dy ngjyreshe

Kujdes : Sugjerohet per femije mbi 6 vjec 

Permasat jane 305 x 183 x 56 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)