990 Lekë


Përshkrimi

  • Intex Syze Plazhi 55977
  • Material silikon i bute 
  • Eksplorim i botes nenujore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35803

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1000 L
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (62)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intex Syze Plazhi 55977

Syze per zhytje te markes Intex.

Rripi lidhes dhe konturi mbeshtetes me fytyren eshte material silikoni i bute.

Notoni me syzet dhe eksploroni me mire boten nenujore.

Rrip prapa kokes eshte me gjatesi te rregullueshme sipas deshires.

Te pershtatshme per moshat mbi 14 vjec.

Produktet që keni parë

Reviews (0)