9 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Motociklet Elektrik SPORTMAX

  • Motociklete elektrike Sportmax
  • E pershtatshme per femijet 2-6 vjec, deri ne 20 kg
  • Leviz ne dy drejtime: para dhe pas
  • Krijuar ne perputhje me direktivat dhe standardet Europiane

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 67981

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Chipolino Motociklet Elektrik SPORTMAX

Motocikleta per femije qe ofron argetimin dhe terheq vemendjen e femijes suaj

E pershtatshme per femijet 2-6 vjec, ne peshe deri ne 20 kg

Drejtohet vete nga femija

Funksionon me 1 bateri 6 Volt, ne 4 Amper

Koha e karikimit te baterise eshte 8-12 ore

Me nje motor ne fuqi 25 Watt, per te levizur ne shpejtesi 3-4 km/ore

Leviz ne dy drejtime: perpara dhe pas

Pajisur me nje sigurese ne fuqi 5 Amper

Me drita te perparme per te sinjalizuar kalimin

Me tinguj te borise dhe ndezjes se motorrit per te terhequr vemendjen

Vjen dhe me nje porte USB

Krijuar ne perputhje me direktivat dhe standardet Europiane ne lidhje me sigurine dhe cilesine e produktit

Mund te karikohet dhe me adaptorin AC/DC ne fuqi hyrese 100-240 Volt, 50/60 Hz dhe fuqi dalese 6 Volt dhe DC ne fuqi 500 mA (te perfshira ne paketim)

Permasat e produktit:

Pesha: 5.4 kg

Gjatesia: 77 cm

Gjeresia: 41 cm

Lartesia: 45 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)