21 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 18 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine per femije Mercedes Benz
  • Mund ta ngasin vete femijet, ose prinderit me telekomande
  • Lidhet me MP3 dhe ka drita LED
  • Femijet do te perjetojne kenaqesi maksimale
  • Garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31984

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 790 Lekë
Shitur (48)
1 ne stok
5 890 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok

Përshkrimi

Makine per Femije Suv Mercedes Benz modeli ML350 SUV

Femijet  do te perjetojne ndjesine e shoferit te vogel 

Adrenaline dhe kenaqesi ne momentin e drejtimit te makines 

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Rrip sigurimi si dhe nje sirene ne timon 

Me telekomande e cila mund te perdoret edhe nga prinderit 

Mund ta lidhesh me MP3 dhe drita LED

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet deri ne 25 kg 

Input: 230-240V, 50Hz Dalja: 12V DC 500mA;

Permasat jane 120 x 57 x 40 cm 

 Fuqia eshte 25 W 

Shpejtesia e makines eshte 5 km/h

Garanci 1 vit

Specifikat

Garancia1 vit

Vleresimet

No customer reviews for the moment.