12 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tricikel Chipolino modeli Maverick
  • Per femije duke filluar nga 1.5 vjec
  • Drejtohet dhe nga prinderit. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 35140

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tricikel i markes Chipolino modeli Maverick.

Per femije duke filluar nga 1.5 vjec dhe maksimumi i peshes 25 kg.

Me rrota te medha, pedale dhe nje timon ekstra qe ndihmon prinderit ne drejtim.

Tende te palosshme dhe nje shporte ne pjesen e poshtme per te mbajtur lodrat e bebes.

Me zile ne pjesen e dorezes dhe sistem frenimi ne rrotat e pasme.

Perfekte per ata femije qe nuk e pelqejne karrocen dhe ky tricikel mund ti dhuroje me shume kenaqesi.

Ndenjese e bute dhe e rehatshme per femije.

Produktet që keni parë