3 190 Lekë


Përshkrimi

Tabela me Projektor YM821 

  • Tabela me projektor 3 ne 1: tavoline me projektor, tabele me ngjyrosje dhe shkumes
  • Me 12 ngjyra uji, 12 shkumesa, 1 gome, 6 fleta vizatimi, 3 fenere rreshqites, 24 forma
  • Projektori vjen me drite LED
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66833

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tabela me Projektor YM821

Tabela me projektor YM821 ideale per argetimin dhe mesimin e femijeve

Shnderrojeni mesimin ne argetimin e garantuar per femijet tuaj

Tabela vjen ne format 3 ne 1: tavoline me projektor, tabele me shkumes dhe tabele me ngjyra

Femijet mund te vizatojne ne tabelen me ngjyra ne paketimin me 12 ngjyra me uje per ngjyrosjen praktike

Ne anen tjeter te paketimit gjeni tabelen ne format per shkrim me shkumes

Tabela dhe projektori cmontohen lehtesisht nga tavolina

Projektori vjen ne ngjyre roze, me kembe mbajtese per mbeshtetjen e plote te femijes

Projektori vjen me ndricim me drite LED

Funksionon me 3 bateri jo te perfshira ne paketim

Ne paketim perfshihen 12 bojera uji, 12 shkumesa, 1 gome, 6 fleta vizatimi, 3 fenere rreshqites, 24 forma

Rekomandohet te perdoret nga femijet ne moshen mbi 3 vjec

Permasat e produktit:

Gjatesia: 8 cm

Gjeresia: 56 cm

Lartesia: 26 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)