5 390 Lekë


Përshkrimi

Pompe gjiri per te gjitha nenat

Manuale dhe mjaft e lehte praktike per tu perdorur

E markes Chicco qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42142

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Pompe gjiri per te gjitha nenat

Manuale dhe mjaft e lehte praktike per tu perdorur

E markes Chicco qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate

Perdorimi i pompes se gjirit jo vetem qe stimulon prodhimin e vazhdueshem te qumeshtit te gjirit, por gjithashtu do t'ju lejoje te grumbulloni dhe te ruani qumeshtin me te mire ne bote

Me material ultra te bute, te mbushur me silikone, pershtatet ne menyre te perkryer me gjoksin tuaj dhe e masazhon me butesi

Forma qe ka e ben ate te perdorshme edhe vetem me nje dore

Produktet që keni parë

Reviews (0)