5 000 Lekë


Përshkrimi

Pompe gjiri per te gjitha nenat.

Manuale dhe mjaft e lehte praktike per tu perdorur.

E markes Nuk qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 25587

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
2 900 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
5 390 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pompe gjiri per te gjitha nenat.

Manuale dhe mjaft e lehte praktike per tu perdorur.

E markes Nuk qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate.

Perdorimi i pompes se gjirit NUK jo vetem qe stimulon prodhimin e vazhdueshem te qumeshtit te gjirit, por gjithashtu do t'ju lejoje te grumbulloni dhe te ruani qumeshtin me te mire ne bote.

Me material ultra te bute, te mbushur me silikone, pershtatet ne menyre te perkryer me gjoksin tuaj dhe e masazhon me butesi.

Forma qe ka e ben ate te perdorshme edhe vetem me nje dore.

Reviews (0)