500 Lekë


Përshkrimi

Biberon per bebe te markes Apple, me kapacitet 250ml

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Shishja...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25717

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

600 Lekë
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
I disponueshëm
400 Lekë
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biberon per bebe te markes Apple, me kapacitet 250ml

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Shishja eshte plastike Bpa Free.

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Reviews (0)