1 490 Lekë


Përshkrimi

Set per vajza i markes Nuk, per moshat 6-18 muajsh

Seti permban shishen me doreza, biberonin rrens dhe nje kuti per mbajtjen e biberonit

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 29481

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

600 Lekë
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
I disponueshëm
400 Lekë
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set per vajza i markes Nuk, per moshat 6-18 muajsh

Seti permban shishen me doreza, biberonin rrens dhe nje kuti per mbajtjen e biberonit

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete ate

Me biberon dhe kapak mbrojtes

Matarial i gotes eshte plastike, Free BPA dhe me nje kapacitet prej 150ml

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes

Specifikat

Marka NUK

Produktet që keni parë

Reviews (0)