9 990 Lekë


Përshkrimi

  • Karrige per ngrenie per femije 
  • Ne 3 dezenjo te ndryshme
  • E rehatshme dhe praktike
  • Pastrohet lehtesisht
  • Produkt origjinal Chipolino
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32027

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

550 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
15 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
23 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
21 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1300 L
6 490 Lekë
7 790 Lekë
3 ne stok
- 11000 L
43 900 Lekë
54 900 Lekë
1 ne stok

Përshkrimi

 Karrige per Ngrenie Maxi ne 3 modele (1 Jungle, 2 farm, 3 city cars)

Nje karrige plot ngjyra per te terhequr vemendjen e femijes dhe e dizenjuar me figura te ndryshme

Per ta bere orarin e ngrenies nje nga momentet e deshiruara 

Ofron komoditet, rehati si dhe siguri per femijen tuaj fale 5 rripave te sigurimit 

T gjitha pjeset perbere te saj jane te rregullueshme ne 3 lartesi te ndryshme 

Materiali eshte plastike dhe metalike e qendrueshme ne pjesen e kembeve fale plastikave ne ane 

Pastrohet lehtesisht 

E pershtatshme per femije mbi 6 muaj dhe per peshe deri ne 15 kg 

Permasat hapur jane :  95 cm x 54 cm x 107 cm

Permasat mbyllur jane:  39 cm x 54 cm x 97 cm

Permasat e pjeses ku ulet femija jane : 94 cm x 29 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)