12 990 Lekë


Përshkrimi

  • Karrige per ngrenie e markes Chipolino
  • Modeli Sweety
  • Eshte i pershtatshem per femije 6m+ dhe me pesh maksimale 15 kg
  • Karrigia ka 6 pozicione per lartesin
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 55900

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Karrige per ngrenie e markes Chipolino modeli Sweety.

Kjo karrige e lartë është e përshtatshme për fëmijët të cilët mund të ulen vetëm pa ndihmë dhe me peshë deri në 15 kg.

Sedilje e rehatshme e gjerë dhe e mbushur - pastrohet lehtë.

Rripa sigurie me 5 pika dhe me sfyngjer të butë të shpatullave.

Mbështetëse e rregullueshme - 4 pozicione mbështetëse.

Tabaka është i lëvizshëm për pastrim.

Tabaka ushqimore mund të zhvendoset para dhe prapa - 3 pozicione.

Tabaka e ushqimit bazë është e pajisur me shirit mbrojtës T.

Karrigja është e rregullueshme ne lartësinë - 6 pozicione.

Mbështetëse për këmbën e rregullueshme - 3 pozicione.

Kompakt për ruajtje pas palosjes.

Karrigia e ushqimit është prodhuar në përputhje me standardin Evropian EN14988.

Përmasat e karriges së hapur: L 72 cm / W 54 cm / H 106 cm

Përmasat e karriges të palosur: L 31 cm / W 54 cm / H 84 cm

Përmasat e sediljes: L 87 cm / W 30 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)