9 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karrige per Ngrenie TEDDY

  • Per femijet mbi 6 muajsh, deri ne 15 kg
  • Me tabaka te gjere, me 5 pika te rripave, mbeshtetese per kembet
  • Paloset lehte, teper kompakte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63757

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
17 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
10 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 690 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
6 590 Lekë
Shitur (24)
Nuk ka me gjendje
23 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 500 L
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Karrige per Ngrenie TEDDY

* E pershtatshme dhe per femijet qe mund te ulen dhe vete, pa patur nevoje per ndihmen e prinderve

* Femijet qe mund ta perdorin karrigen jane te moshes minimale 6 muajshe, me peshe deri ne 15 kg

* Me ndenjese te gjere, per te patur mjaftueshem hapesire dhe mjaft te rehatshem per femijet

* Ndenjesja eshte shume e lehte per t'u pastruar

* Me nje rrip me 5 pika sigurie, qe e mbron femijen duke ofruar siguri shtese

* Nje nga pikat e kapjes se rripave mund te hiqet nga tokeza, terhiqet dhe tabakaja kalon ne pjesen e prapme

* Me mbeshtetese per kembet e femijeve qe rregullohet ne 3 pozicione

* Me tabaka te madhe ushqimi, per te mbajtur dhe sasi te madhe

* Teper kompakte, paloset lehte, mjafton te terhiqni pjesen metalike ne pjesen anesore

* Krijuar ne perputhje me te gjitha standardet Europiane EN14988

Video Demonstruese:

Permasat e karriges se hapur:

Gjatesia: 74 cm

Gjeresia: 65 cm

Lartesia: 100 cm

Permasat e karriges se mbledhur:

Gjatesia: 15 cm

Gjeresia: 65 cm

Lartesia: 107 cm

Permasat e ndenjeses:

Gjatesia: 75 cm

Gjeresia: 39 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)