6 590 Lekë


Përshkrimi

  • Chicco Sterilizues Elektrik me Avull
  • Sterilizoni deri ne 6 shishe njekohesisht 330 ml
  • Mjaftojne vetem 5 minuta per sterilizim te plote
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42187

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Chicco Sterilizues Elektrik me Avull

Sterilizimi eshte i domosdoshem per shendetin e femijes tuaj sidomos ne vitin e pare te lindjes ku sistemi imunitar eshte i dobet 

Cdo aksesor qe ka impakt te pare drejtperdrejte me gojen e tij duhet sterilizuar per te anashkaluar bakteret e ndryshme 

Mund te perdoret ne 2 menyra dhe mund te sterilizoni deri ne 6 shishe njekohesisht 330 ml

Eshte kompatibil me shumicen e shisheve te foshnjave, pompave te gjirit dhe aksesoreve te ndryshem 

Mjaftojne vetem 5 minuta per sterilizim te plote dhe eleminim 99.9% te mikrobeve

Tensioni eshte 220-240V  dhe fuqia eshte 450W

Me ekran dixhital dhe COMPACT eco 

Permasat jane 42 x 48 x 12 cm 

Specifikat

Marka Chicco
Fuqia ne Watt 450 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)