690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Cizme per femije me pellush Ditet e ftohta nuk do te jene me nje problem per femijet Te ngrohta ,komode dhe teper cilesore  Me push ne brendesi si dhe me fjongo si dizanj ne te dy anet e kembeve 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31017

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Cizme per femije me pellush

Ditet e ftohta nuk do te jene me nje problem per femijet

Te ngrohta ,komode dhe teper cilesore 

Me push ne brendesi si dhe me fjongo si dizanj ne te dy anet e kembeve 

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 590 Lekë
5 090 Lekë
Kurseni 500 L
3 ne stok
3 690 Lekë
4 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
3 ne stok
4 590 Lekë
5 090 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
5 100 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
4 590 Lekë
5 100 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
3 990 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.