1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Cizme per vajza me pellush

Te ngrohta komode dhe te pershtatshme edhe ne ditet me shi

Dizenjuar ne anesore me zemer te shnderritshme nga xixat 

Me detaj pellushi ne qafen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31094

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
990 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 700 L
990 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 900 L
790 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 400 L
690 Lekë
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 400 L
1 090 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 300 L
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
1 390 Lekë
1 790 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 900 L
1 490 Lekë
2 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 400 L
690 Lekë
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
690 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 400 L
690 Lekë
1 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
1 090 Lekë
1 690 Lekë
3 ne stok
- 500 L
1 390 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 400 L
690 Lekë
1 090 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
999 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cizme per vajza me pellush

Te ngrohta komode dhe te pershtatshme edhe ne ditet me shi

Dizenjuar ne anesore me zemer te shnderritshme nga xixat 

Me detaj pellushi ne qafen e cizmeve 

Materiali lekure e perpunuar 

Produktet që keni parë

Reviews (0)