1 299 Lekë


Përshkrimi

Pizhama per vajza Material 100% poliester Te ngrohta dhe shume te rehatshme

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29962

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pizhama per vajza

Material 100% poliester

Te ngrohta dhe shume te rehatshme

Specifikat

Materiali 100% poliester

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.