5 890 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1 600 Lekë


Përshkrimi

Loje per Ps4 Monster Hunter World: Iceborne

Vazhdimi i shume pritur i lojesse famshme Monster Hunter World.

Ngjarjet zhvillohen ne nje mjedis te ri te akullt, me personazhe dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40192

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
43 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1100 L
5 890 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
6 390 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 10%
2 241 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
43 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Loje per Ps4 Monster Hunter World: Iceborne

Vazhdimi i shume pritur i lojesse famshme Monster Hunter World.

Ngjarjet zhvillohen ne nje mjedis te ri te akullt, me personazhe dhe histori te reja.

E gjithe loja te con ne proven perfundimtare te gjahtareve kunder perbindeshit te ri misterioz, Velkhana.

E pershtatshme per mshat mbi 16 vjec.

Reviews (0)