8 790 Lekë


Përshkrimi

Në EA SPORTS UFC 4 luftëtari që ju bëheni formohet nga stili juaj i luftës, arritjet tuaja dhe personaliteti juaj.

Pavarësisht se si ose ku luani EA SPORTS UFC 4 vendose 'ti' në qendër...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50293

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
43 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1600 L
5 890 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1100 L
5 890 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
6 390 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 10%
2 241 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
43 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Në EA SPORTS UFC 4 luftëtari që ju bëheni formohet nga stili juaj i luftës, arritjet tuaja dhe personaliteti juaj.

Pavarësisht se si ose ku luani EA SPORTS UFC 4 vendose 'ti' në qendër të çdo lufte.

Multiplayer në internet (2 lojtarë).

Kërkohet një anëtarësim i paguar për PlayStation Plus.

Produktet që keni parë

Reviews (0)