44 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Me Nintendo Switch ju mund te luani kudo dhe lojrat qe deshironi. 

2 Leva portative Joy-con jane pershtatur per te qene fleksibel dhe e rehatshme ne cdo vend. 

Ju mund ti lidhni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40199

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
3 ne stok
3 490 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Me Nintendo Switch ju mund te luani kudo dhe lojrat qe deshironi. 

2 Leva portative Joy-con jane pershtatur per te qene fleksibel dhe e rehatshme ne cdo vend. 

Ju mund ti lidhni ato edhe me pajise te tjera.

Ky model i Nintendos ju jep mundesine ta lidhni dhe te luani nepermjet TV. 

Online multiplayer, mund te luani dhe te  bisedoni me lojtare te tjere online. 

Me memorie te brendshme 32BG por ju mund ta shtoni ate duke perdorur karta microSDHC. 

Madhesia e ekranit eshte 6.2'' dhe me rezolucion 1080 x 1080.

Specifikat

Rezolucioni 1080 x 1080
Madhesia e Ekranit 6.2"

Reviews (0)