990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Mrojtes silikoni per leva PS4.

shfrytëzoni lojën tuaj siguron...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 50311

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mrojtes silikoni per leva PS4.

shfrytëzoni lojën tuaj siguron kapje shtesë

Mbron leven tuaj nga gërvishtjet

Lahet dhe pastrohen lehtë.

Reviews (0)