13 600 Lekë


Përshkrimi

  • Ore per femra Pierre Lannier modeli 040J604

  • Rezistenca ndaj ujit deri ne 5 atm, 2 vjet garanci

  • Diameter 33 mm 

  • Zinxhir lekure 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31706

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Ore per femra Pierre Lannier modeli 040J604 

Nje stil i vecante per perditshmerine tuaj 

Nje bukuri e prekshme dhe e adhurueshme ku diferenca behet ne moment 

Me rrip lekure i cili hiqet dhe mund te nderrohet lehtesisht si dhe te ngushtohet/zgjerohet sipas deshires 

Fusha e bardhe me detaje gdhendjeje ,akrepa ne ngjyre rose gold dhe detaj guri 

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 meter 

Diametri i ores eshte 33 mm 

Specifikat

Marka Pierre Lannier
Garancia 2 vjet

Reviews (0)