3 230 Lekë
3 800 Lekë
Kurseni 570 Lekë


Përshkrimi

Flokët e lyer bjonde, platin apo dhe flokët e dekoloruar, kërkojnë një trajtim të vazhdueshëm rigjenerues, kundër zverdhjes dhe oksidimit të ngjyrës. Ky set i jep flokëve shkëlqim dhe ngjyrë natyrale, riparon majat dyshe,  ushqen dhe hidraton flokët e dëmtuar dhe dekoloruar.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53108

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

SHAMPO PROFESIONALE

Shampo natyrale me ekstrakt boronice kundër zverdhjes së flokut.

E rekomanduar për flokët bjondë, gri ose të bardhë, dhe të dekoloruar.

Një shampo specifike për të mos lejuar zverdhjen e flokëve. Lan butësisht skalpin dhe i kthen flokut bukurinë natyrale, duke i bërë me shkëlqim dhe vitalitet.

Për një efekt më të plotë, këshillohet të përdoret bashkë me maskën anti-yellow.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia: 250 ml

PËRDORIMI:

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.

Shplani flokun me ujë të bollshëm.

Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

NOAH Maskë anti yellow

MASKË PROFESIONALE

Për flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar.

Ndalon zverdhjen e flokut.

Rikthen shkëlqimin natyral.

Maskë natyrale me ekstrakt boronice kundër zverdhjes së flokut.

Maskë e studiuar për të mos lejuar zverdhjen e flokut, dhe për të  rikthyer refleksin origjinal të ngjyrës së flokut.

Ideale për flokët bjondë, gri ose të bardhë, dhe të dekoloruar. I kthen flokut bukurinë natyrale, duke i dhënë shkëlqim dhe vitalitet.

Për një efekt më të plotë, këshillohet të përdoret bashkë me shampon anti-yellow.

Sasia 250 ml

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

PËRDORIMI:

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Noah Serum ristrukturues për majat dyshe

PRODUKT PROFESIONAL

Serum natyral për majat dyshe, flokë të thatë dhe pa jetë.

Me Vaj Ylang Ylang dhe Vaj Lini.

Serum i përbërë nga vajra ristrukturues me ekstrakte minerale natyrale.

Ristrukturon flokët, i hidraton dhe u jep shkëlqim, duke nxjerrë në pah ngjyrën.

Parandalon krijimin e majave dyshe.

Është një serum i përshtatshëm për çdo tip floku, edhe për flokët më të thatë, pa ndriçim dhe pa jetë.

Në saj të proteinave të Linit, i bën flokët të shkrifët dhe që krihen lehtë.

Sasia 15 ml

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

PËRDORIMI:

Hidhni disa pika në pëllëmbën e dorës, fërkojini pëllëmbët me njëra tjetrën, dhe fërkoni majat e flokëve të njomë apo të thatë.

Reviews (0)